Ferrari oslavuje své působení na japonském trhu novým modelem J50


Italská automobilka Ferrari byla založena sice už v roce 1947, ale na japonském trhu, o kterém se budeme v dnešním článku přednostně bavit, působí “teprve” 50 let. Tedy pardon, padesát let je už velmi úctyhodná doba a proto se kultovní automobilka rozhodla k této příležitosti vytvořit něco výjimečného, což se jí dle našeho názoru opravdu povedlo.

V rámci oslav totiž tato legendární značka představila svůj nejnovější model s označením J50, který byl exkluzivně vytvořen pro japonský trh. Vyrobeno jich bude pouze 10 kusů a celý vůz sestavil odborný team Ferrari Special Project, jenž pro automobilku připravuje všechny vzácné, limitované nebo upravované modely. Ferrari J50 nabídne spoustu výjimečných prvků jako například 20″ kovaná kola s jedinečným designem, skoro celou karosérii z uhlíkových vláken či jedinečný lak.

Celý základ a také motor stojí na modelu 488 Spider, tudíž pod kapotou najdete stejný přeplňovaný osmiválec 3,9 l s výkonem 507 kW, který posílá svou sílu na zadní kola přes sedmistupňovou dvouspojkovou převodovku. Automobilka zatím nechce prozradit cenu modelu J50, avšak už teď je nám jasné, že všechny kusy mají svého předběžného majitele. Ti si mimo jiné budou moci vůz ve finále upravovat podle svých vlastních přání. Výsledek můžete posoudit sami pomocí fotografií níže.

 

foto: netcarshow.com


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí