Eva Samková má auto na hybridní pohon


Stánek Toyoty v rámci výstavy Legendy na Výstavišti Praha nabídnul návštěvníkům téměř kompletní nabídku hybridních modelů, ikonické vozy jako Toyota Corolla GT z roku 1982 nebo o čtyři roky mladší model MR2. K vidění byl i závodní Yaris WRC. Technologickou perlou třídenní přehlídky byl první sériově vyráběný vodíkový vůz na světě, Toyota Mirai.

Toyota navíc získala ocenění za nejlepší expozici celé výstavy. Potěšením pro oči byly vozy jako Lexus LC nebo Toyota GT86. Černou Toyota Supra si většina návštěvníků pamatovala z prvního dílu filmu Rychle a zběsile. Každý si také mohl do přistavených aut sednout a pocítit tak kvalitu materiálů i atmosféru unikátních modelů na vlastní kůži.

Ve vzduchu byla cítit vůně benzínu mísící se zápachem spálených pneumatik z nedalekého závodního okruhu. Leckdo by se domníval, že není možné zapůsobit na chuťové vjemy, což ale vyvrátil produktový manažer Toyota teamu Václav Zikmund, který před přítomnými vypil destilovanou vodu z přistaveného vodíkového modelu Mirai, která je namísto kouřových zplodin jedinou odpadní látkou tohoto modelu. Neprodukuje žádné škodlivé emise ani jiné znečišťující látky a při reakci vzniká pouze čistá voda.

Foto: Official

Eva Samková na modré

Na modré a zdarma se svojí Toyotou RAV4 zaparkovala na Legendách snowboardcrossařka a tvář Toyoty Eva Samková. Zjistila, že může díky hybridnímu pohonu nově parkovat po celé Praze v modrých a fialových zónách bezplatně, jen za registrační poplatek 100 korun.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí