Eurosport bude na letošní Olympiádě v Tokiu u všeho. Spouští 7 specializovaných kanálů


Eurosport nabídne sportovním fanouškům ještě větší zážitek z olympijských her v Tokiu 2020 než kdy dříve, a to zejména díky 7 speciálním bonusovým kanálům, Eurosportu 4K v ultra vysokém rozlišení a vylepšenému virtuálnímu studiu Cube.

Eurosport je Domovem olympijských her v Evropě

Hlavní kanál Eurosport 1 divákům poskytne živé zpravodajství o nezapomenutelných okamžicích ze světově nejpopulárnějších sportů a akcí. Sportovní fanoušci se mohou těšit na více než 250 hodin živého plavání, atletiky a moderní gymnastiky.

Vysílání Eurosportu se bude už tradičně soustředit na celoevropský program. Eurosport 2 ve 150 hodinách živého tenisu, fotbalu, šermu a házené představí některé z nejlepších živých akcí letošních olympijských her i nové olympijské sporty, mezi něž patří skateboarding, surfování a lezení. V letošním roce se navíc mohou tuzemští diváci těšit na speciální vysílání zaměřené na místní hrdiny a regionálně nejzajímavější sportovní disciplíny.

Letošní novinkou je spuštění 7 bonusových kanálů Eurosport 3 – Eurosport 9, které nebudou lokalizované, ale zaměří se na konkrétní sportovní disciplíny, jako je tenis nebo fotbal. Všechny bonusové kanály nabídnou živé přenosy v rozsahu od 70 do 250 hodin vysílání a budou k dispozici také předplatitelům aplikace Eurosport Player.

„Olympijské hry v Tokiu 2020 jsou jednou z nejočekávanějších sportovních akcí na globální úrovni. Těší nás, že jsme pro naše diváky i díky našim lokálním partnerům připravili vysílání v takovém rozsahu. Prostřednictvím Eurosportu 1, Eurosportu 2 i našich bonusových kanálů zajistíme, aby českým divákům neunikl žádný zásadní okamžik. Spoléháme také na skvělý tým místních komentátorů v čele se Štěpánem Škorpilem nebo Robertem Změlíkem. Pojďme si společně užit olympijské hry v Tokiu 2020!,“ říká Kenechi Belusevic, Discovery Senior Director Commercial & Business Development, CEEMEA & PayTV.

Regionální talenty a sportovní disciplíny

Vysílání Eurosport 2 se letos zaměří také na lokální hvězdy a sportovní disciplíny. Hned o víkendu po zahajovacím ceremoniálu se mohou čeští fanoušci těšit na tenisové turnaje, konkrétně v sobotu 24. 7. od 5:30 do 13:00 a v neděli 25. 7. od 6:00 do 13:00. Zvláště ve dvouhře a čtyřhře žen by v čele s favoritkami, jako jsou Karolína Plíšková, Petra Kvitová, Barbora Krejčíková nebo Kateřina Siniaková, Česká republika mohla zabodovat.

Foto: Eurosport


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí