"Jedeme si ballin jako nikdo tady," tvrdí Ektor v novém klipu z právě vyšlého alba

Pražský rapper Ektor vydal teprve v pondělí svou další řadovou desku s názvem ALFA. Slyšet jste jí mohli, pokud jste hrdými majiteli originálního nosiče, jelikož na digitálních platformách jako iTunes či Spotify bude dostupná až 15. prosince.

Nebyl by to ale on, aby svůj release neobohatil o spoustu videoklipů; k již čtyřem vydaným tak právě přidává vizuál s pořadovým číslem 5. “Jedeme si ballin jako nikdo tady,” dodává rapper, což potvrzuje například i jeho BMW 650i, které si před časem pořídil. Ovšem nemá ho půjčené, jako to spoustu lidí na scéně s drahými auty praktikuje. Více už prozradí aktuální videosingl s názvem Ballin.

Jak vás zaujal Ektor v poměrně netradiční poloze? Na mysli máme především jeho intonování v refrénu. Vypadá to, že jablko opravdu nepadá daleko od stromu a hudební sluch i talent zdědil po své matce – zpěvačce známé především z dua Martha a Tena, kde působila se svou sestrou.

foto: Adamko

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě