Ektorův double křest je za rohem. Už máte lístek?


O tom, že Ektor chystá ke své desce Alfa rovnou dva křty po sobě, jste se mohli dozvědět například v exkluzivním rozhovoru, který jsme vám nabídli před několika dny. Termíny 16. a 17. února jsou však skutečně za rohem a tak nikomu neuškodí menší rekapitulace.

Sečteno podtrženo – 2 dny, 2 křty, více jak 10 hostů (kromě již zveřejněných například i Separ), což znamená jediné – večery plné nezapomenutelných zážitků nejen s předním českým rapperem Ektorem, který více jak rok neměl žádné živé vystoupení. V pražském klubu SaSaZu se pak objeví po dvou letech!

Navíc, kdo by si pomyslel, že kdy uvidí na jednom pódiu Smacka a Ektora? Přijďte se přesvědčit, jak tohle kombo funguje naživo. A na jakou skladbu z nového alba se těšíte nejvíc?


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí