Ektor pokřtí svou novou desku Alfa rovnou dvakrát! Chcete jít do Sasazu zadarmo?


Když začátkem prosince vydal Ektor svou 6. studiovou desku ALFA, určitě ještě netušil, že se její únorový křest vyprodá za necelý měsíc.

Pátek 16. 02. 2018 je v pražském SaSaZu beznadějně vyprodaný, do poloviny února zbývá ještě měsíc a zájem o lístky je tak velký, že se Ektor rozhodl po domluvě s klubem SaSaZu přidat druhý křest. A to hned následující den 17. února. Kdo tedy nestihl zakoupit lístky na páteční večer, má nově možnost pořídit si VIP nebo normal lístky na sobotu.

  • Dva křty ve dvou dnech poprvé v historii českého rapu!

Jednoznačně velká událost na domácí scéně – comeback Ektora po jeho avizované roční koncertní pauze a to rovnou v podobě double křtu nové desky. Produkce kolem rappera chce samozřejmě zachovat show/křest z předchozího dne včetně všech hostů z desky ALFA. Navíc se na druhém křtu objeví minimálně jeden speciální host z předchozího alba, který původně v pátek nemohl kvůli jinému bookingu.

Předskokany na obou křtech budou ostravští AK (Sergei Barracuda, Pastor, DJ Bussy). Během hlavní show se na podiu objeví všichni interpreti z desky ALFA, tedy Smack, Strapo, Sergei Barracuda a Rest + další speciální hosté. Za gramofony se na sobotním křtu postaví DJs Chose, Noir a jejich hosté. VIP a normal lístky na sobotní křest jsou aktuálně k sehnání v předprodejní síti GoOut zde.

  • A co takhle si zasoutěžit?

Pokud navíc rádi soutěžíte a neradi utrácíte peníze, máme pro vás možnost dostat se 17. února do Sasazu úplně zadarmo. Co pro to musíte udělat? Stačí jít na náš Instagram a pod tento příspěvek nám napsat, kolik doposud křtil Ektor alb v Sasazu. 3 z vás, které vylosujeme, poté budou moci navštívit Ektorův křest zdarma! Tak let’s go, soutěžíme do 5. února!

foto: Kubo Krížo


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí