DJ Wich pokřtí svou desku v pražském klubu SaSaZu za účasti mnoha hostů


Album Veni, Vidi, Wich za nímž stojí legendární český producent DJ Wich, je jeho v pořadí třinácté album a třetí sólovka s více než dvěma desítkami československých hostů. Album vyšlo na konci roku 2016 a jednoduše si ho nelze nevšimnout. Nyní je však nejvyšší čas na pořádný křest. Předkapely, spousta hostů z celé scény, kvalitní zvuk, velkolepá stage a jedinečná show – to vše se na vás chystá už 26. května v pražském klubu Sasazu.

Celý event se bude odehrávat pod taktovkou Mafia Records, nemusíme se tedy bát, že by nebyla organizace zvládnuta na jedničku. Doporučujeme ale příliš neotálet s nákupem lístků, jelikož už i druhá prodejová vlna se blíží ke svému vyprodání. Váš lupen můžete zakoupit například na Mafia Shopu.

K dispozici jsou samozřejmě i VIP lístky, které čítají nespočet výhod. Je jich však pouze 250, opět tedy nedoporučujeme váhat s jejich nákupem. Níže už se pak můžete podívat, kteří hosté na vás budou čekat v narvaném SaSaZu. Tipnete si, kdo je ta utajená předkapela a tajný host na závěr?

foto: hricca


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí