Discovery a polská TVA odvysílají koncert pro Ukrajinu. Vystoupí největší ukrajinské a polské hudební hvězdy


V neděli 20. 3. 2022 se v polské Lodži uskuteční jedinečný charitativní koncert, jehož cílem je získat finanční prostředky na podporu občanů Ukrajiny. Všechny peníze z akce budou věnovány humanitární organizaci Polish Humanitarian Action. Discovery koncert odvysílá v přímém přenosu 20. března od 20:10 ve 21 zemích.

Společně s Ukrajinou je hudební akce pořádaná jako akt solidarity s lidmi prchajícími před válkou. Veškeré prostředky z prodeje vstupenek budou věnovány organizaci Polish Humanitarian Action, která na Ukrajině od roku 2014 pořádá pravidelné mise. TVN pro tento účel daruje výtěžek z desetiminutového reklamního bloku, který bude akci předcházet. Během koncertu budou moci diváci ze zemí mimo Polsko přispět na následujícím odkazu: https://www.siepomaga.pl/en/pah-ukraina nebo mohou navštívit stránku https://discoveryrise.org/. Všichni umělci zapojení do projektu se vzdali honoráře.

Discovery bude koncert vysílat v přímém přenosu ve střední a východní Evropě. Benefiční koncert budou moci sledovat diváci Discovery v Albánii, Bosně, Bulharsku, Černé Hoře, České republice, Estonsku, Chorvatsku, Izraeli, Kosovu, Kypru, Litvě, Lotyšsku, Makedonii, na Maltě, v Moldavsku, Rumunsku, Řecku, Srbsku, na Slovensku, ve Slovinsku a na Ukrajině.

Během koncertu Společně s Ukrajinou vystoupí na pódiu Atlas Areny v Lodži největší hvězdy polské a ukrajinské hudební scény: Vito Bambino, Krzysztof Zalewski, Igo, Daria Zawiałow, Stanisław Soyka, Anita Lipnicka, Kayah, Natalia Przybysz, Maciej Musiałowski, Tomasz Ziętek, Tina Karol, Dagadana, Jerry Heil a Daria Psekho. Umělci představí současné písně i známé písně z historie polské a ukrajinské hudby. Do projektu se zapojili i přední polští herci jako Maja Komorowska, Danuta Stenka, Vanessa Aleksander, Andrzej Seweryn a další.

Hudebním režisérem koncertu je Wojciech Urbański, skladatel, producent a autor znělek televizních pořadů, filmů a rozhlasových her. Koncept akce vznikl ve spolupráci s Annou Stavychenko, ředitelkou Kyjevského symfonického orchestru, která v současné době pobývá v Polsku. V kapele a sboru doprovázejících pódiová vystoupení se představí polští i ukrajinští umělci. Na projektu se podílí i Polské divadlo ve Varšavě.

Akci pořádá agentura Follow The Step ve spolupráci s televizním partnerem TVN Grupa Discovery.

Foto: Discovery


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí