Díky zaoblenému designu ještě vkusnější. Na český trh přichází nové glo


Zahřívaný tabák patří mezi nejrozšířenější alternativní formy užívání nikotinu. Jeho uživatelé už dávno neřeší pouze funkci, ale stejně jako u aut či mobilních telefonů také to, jaký má jejich nezbytná „pomůcka“ design. Není proto divu, že krátce po představení novinky glo Hyper na konci loňského roku přichází výrobce BAT s další generací, která prošla jemným, nenápadným, a přesto zásadním faceliftem. Nové glo hyper+ se pyšní elegantním kabátem šitým z prémiových materiálů v nových barevných odstínech a metalickým čelním panelem. A nebylo by to glo, aby nepřidalo i něco navíc – tentokrát v podobě náplní.

Stejně jako předchozí varianta Hyper, i nové “plusko” staví na funkcionalitě tzv. indukčního ohřevu, který umožňuje zahřát tabákovou náplň rychleji a rovnoměrněji. Tím zajišťuje konzistentní chuť během celé doby užívání. Uživatel si může vybrat mezi dvěma režimy: Standard a Boost. Funkce Boost zahřeje náplň již za 15 sekund na automaticky vyšší teplotu, a poskytne tak kratší, ale o to intenzivnější zážitek. Nové glo hyper+ se ovládá intuitivně jedním tlačítkem a na jedno plné nabití přístroj vydrží až 20 použití.

Vzhledově se nové „gločko“ posunuje zase o třídu výše díky modernímu designu, zároveň zůstává v podstatě bezúdržbové a velmi jednoduché na ovládání. Výraznou oranžovou z předchozí řady střídá luxusní zlaté provedení, zůstávají také odstíny černé, bílé a královské modré.

Nový formát kompatibilních náplní neo v demi formátu obsahuje o 30 % více tabáku, čímž výrazně zintenzivňuje chuť a prodlužuje požitek pro uživatele. Náplně jsou k dostání v 5 chuťových variantách – kromě dvou čistě tabákových, oblíbené mentolové nebo ovocné je nově doplňuje i tropická Sunny Click s jemnými tóny kokosu a ananasu a Purple Click, kde po prasknutí kapsle pocítíte příchuť borůvek, ostružin a jiných lesních plodů.

K zakoupení ve všech dobrých prodejnách, trafikách a také na myglo.cz.

Foto: British American Tobacco


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí