Liberecký Roseck vydal pod Ty Nikdy labelem album Desperát


Label Ty Nikdy přináší z ničeho nic album Desperát od libereckého Rosecka. Ten stál v Liberci u zrodu party Fullcontact as eděl ve studiu, když u něj Garand točil první věci. Roseck nikdy neměl potřebu vyčnívat, protože sídliště bylo vždy okrajovým tématem. A je dodnes.

“Desperát” nemá snahu mířit do rádií a hitparád prodejů, i když by se tam nejspíš vůbec neztratil. Roseck má za sebou x desítek nocí na stagi, ať už sólo, nebo po boku Paulieho s Kennym na jejich shows – takže se můžeme bavit o slovu zápal. Zároveň není tížen nucením se podbízet a dělat věci podle šablon, takže z alba Desperát jde ven hlavně pravda a vyklidnění.

cover_loga

Rest, Garand, Idea, Muerto, Cafone a hlavně ex label člen Ryes jsou spolupachatelé na micu. MaestroClamp, Jakub Lenz, DJ Fatte, Kenny Rough, JSM, Grizzly a Wesix jsou parťáci na beatech. DJ Metys a DJ AKA dodali skvělé cuty.

Album vyšlo 28. 3. 2016 ve spolupráci Ty Nikdy Labelu a Garand Brand.
Foto: @katarinabell
Info: Ty Nikdy


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí