Dejte si druhý singl z Marpovy desky Lone Survivor


To, že Marpo ví co dělá, bylo vidět například před koncertem Kellse v Praze, kdy se svým TroubleGangem rozburácel tisícové publikum pod stageí. Shout out mu za to pak dal i MGK samotný. Už jenom to je dalším důvodem, proč se jeho další album stává čím dál tím více očekávaným.

Už nějakou dobu se ví, že Marpo maká na své další desce, která ponese název Lone Survivor. Zatím byl zveřejněný pouze singl Mladá Krev, na němž Marpovi hostoval pražský rider Ektor. K dnešnímu dni Marpo navazuje s druhým singlem, jehož název varuje: Nic Nekončí. Svým novým trackem reprezentuje svůj postoj k showbusinesu a na své fanpage vzkazuje:

Pro všechny co váhaj, nevěřej nebo nevědi jestli stojí za to, jít za svym snem !!!! Pravidlo č.11 ? Always believe in yourself … TroubleGang nebo nic ….Fuck Showbusiness ….XXX…

Povedený vizuál k tomuto tracku dodal osvědčený Rashid Garipov, takže o jeho kvalitu není nouze. Nejspíš se v něm také najde spousta fanoušků, jelikož videoklip zahrnuje i coverage z TroubleGang show.

Snímek obrazovky 2015-11-29 v 18.04.17 Snímek obrazovky 2015-11-29 v 18.05.23 Snímek obrazovky 2015-11-29 v 18.05.41


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga Trip Surf Trip Sea You House Banger.cz Yezede Neverdie.cz LV Print