Darujte sadu na výrobu vlastního ginu!


Ta radost, když si člověk něco vyrobí sám – znáte to taky? Pýcha a hrdost, že umíte něco, co jiní ne? Nadšení, když překonáte předsudky, že prý něco nejde a ono jo? Předat tenhle pocit formou jedinečného vánočního dárku umožňuje česká agentura Craftiry.

Díky ní si obdarovaný pod stromečkem rozbalí ucelenou sadu na výrobu ginu. Možná je to přání, o němž už dlouho mluví, nebo má prostě rád gin a pustit se do výroby vlastního mu udělá větší radost než jen další z hromady spotřebních dárků.

Jemný i řízný, nasládlý i pěkně pálivý – vlastní gin může mít přesně tu chuť, jakou mu jeho výrobce udělí. Díky dárku si připraví gin limitované edice, jaký nikde nekoupí. Vše, co bude k výrobě potřebovat, najde uvnitř krabice. Dokoupit je třeba pouze láhev kvalitní vodky, která poslouží jako základ k dochucování.

Potom už stačí dosypat jalovec, koření a aromatické dřeviny přesně podle přiloženého návodu. Hotový nápoj si ještě pár dní odpočine v lednici, a pak už se může vyhlásit očekávaná degustace!

Foto: Craftiry

Další inspirace najdete na www.craftiry.com


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli