Darujte k vánocům novoroční předsevzetí. Jděte na to alternativně


Zavřené obchody, nemožnost se setkávat, nařízená karanténa – i to ovlivňuje přípravu letošních Vánoc a nákup dárků pod stromeček. Přinášíme vám pár méně tradičních tipů na dárky, které lze pořídit jednoduše, za pár korun a můžou se stát pro obdarované i určitou pozitivní motivací k tomu, aby do nového roku vstoupili s předsevzetím, které není tak těžké naplnit. Anebo alespoň symbolicky pomohli těm, které pandemie covid-19 zasáhla nejvíce.

Vyběhněte do nového roku ONLINE

Chcete začít s během, nebo už běháte a chcete se posunout na jinou úroveň? Zkuste do toho skočit pod odborným dohledem instruktora. Měsíční online kurz běhu vám dá tu správnou průpravu, ať už protipandemická opatření budou jakákoliv. Běhat a udržovat si kondici totiž můžete za každých okolností, lockdown nelockdown. Profesionální analýza běhu a došlapu, běžecký tréninkový plán připravený na míru vám a vašim cílům, videa s návody, jak správně běhat, jak se protahovat a jakými cviky podpořit lepší běžecký výkon můžete třeba prostřednictvím zakoupení poukazu na https://www.adrop.cz/online-kurz-behu. Za 790 Kč získáte přístup do členské sekce, ve které na vás čeká videotéka plná videí a zároveň návod, jak správně natočit svůj styl běhu. Běžecký instruktor poté provede analýzu vaší běžecké techniky a došlapu a připraví pro vás rady, co zlepšit a jak z běhu vytěžit maximum. Společně si pak řeknete, jaké jsou vaše běžecké cíle a on vám podle vašich zkušeností, kondice a vašeho okolí sestaví tréninkový plán na míru.

Darujte Skutečný dárek a lepší budoucnost

Uzavření škol kvůli koronaviru dopadlo nejhůře na děti z chudých rodin, které často nemají doma počítač a internet. Mnohé z nich ztratily kontakt se školou. Kvůli tomu se ještě více rozevírají nůžky mezi vzděláním dětí z chudých a „normálních“ rodin. Darujte jednomu dítěti měsíc doučování v rodině nebo na dálku. Dárkové certifikáty jsou dostupné za 400 Kč na https://www.skutecnydarek.cz/p/mesic-doucovani/, kde najdete i příběhy dětí, kterým již bylo pomoženo. Projekt s názvem Skutečná pomoc zajišťuje organizace Člověk v tísni a svým programem pomáhá nejen školákům. Její činnost můžete podporovat i pravidelným přispíváním a pravidelně tak pomáhat těm, kteří to potřebují.

Dejte cigaretám vale a zkuste to alternativně

Čím dál více českých kuřáků se snaží seknout s tradičním kouřením, tedy cigaretou a hledají cestu ze své závislosti přechodem na tzv. tabákové alternativy. Zkuste sáhnout po jedné z novinek: zařízení na zahřívání tabáku glo HYPER může představovat ten správný krok ke změně. Je nástupcem předchozích zařízení na zahřívání tabáku, které se jako tabáková alternativa těší u spotřebitelů čím dál větší popularitě. Přináší celou řadu technologických a uživatelských vylepšení. Kromě nového stylového designu patří mezi ty nejzásadnější změny nová velikost tabákových náplní ve formátu demi, které se více přibližují potřebám uživatelů a jsou k dostání ve 4 chuťových variantách, včetně mentolové či ovocné. Má elegantní zaoblené tvary, matný kabát z kvalitního a odolného materiálu a k výběru je ve 4 exkluzivních barevných provedeních: černo-bílou klasiku doplní výraznější oranžová a modrá. Uživatelsky nabízí HYPER jednoduché ovládání jedním intuitivním tlačítkem a na jedno plné nabití přístroj vydrží až 20 opakovaných použití. Startovací balíček obsahující zařízení glo HYPER a 3 krabičky náplní neo je k dostání za 300 Kč. Více na https://shop.myglo.cz/.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí