Converse spolu s návrhářem Rickem Owensem pokračují v úspěšné spolupráci


Converse spolu s Rickem Owensem DRKSHDW pokračují v úspěšné spolupráci, která nabízí jeden ikonický model za druhým, a tentokrát vdechují nový život siluetě TURBOWPN v temně hnědé barvě.

První TURBOWPN silueta byla představena v srpnu 2021 a po necelém roce se vrací opět s ambicí propojit dohromady tradici sportu a módy v odvážné jednobarevné podobě. Na první pohled čitelná estetika 80. let a basketbalu nabývá podoby luxusní fashion boty. Moderní minimalismus propůjčil modelu monochromatický vzhled a vtiskl mu soudobý design, vše ale s maximalistickými ambicemi.

Právě v dnešní době je propojení sportovního a módního světa silnější než kdy jindy. TURBOWPN má masivní vzhled, který dodává dominantní a sebevědomý pocit. Už ikonický tvar podrážky, vzniklé z kolaborace Converse s Rickem Owensem, se vrací i tentokrát, a to ve vylepšení podobě. CX pěna má ještě velkorysejší tvar a tvoří pevný základ celé boty. Nezapře se inspirace původním Weapon modelem, který nese jasné znaky této kolaborace, jakými jsou protažený jazyk a viditelné prošívání.

Foto: Converse

Původní Converse Weapon debutovali na NBA hřišti v roce 1986 a byly ve své době technicky inovativní. Stali se rychle populární mezi největšími basketbalovými hráči své doby. Rick Owens si dal záležet, aby hlavní znaky tohoto ikonického modelu zůstaly, a naopak ožili skrze designérsky ambiciózní prvky.

V prodeji bude limitované kolekce od 3. května v Converse obchodě ve Westfield Chodov.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli