Converse posiluje svůj tým současnou hvězdou NBA


Novým členem týmu Converse se stává basketbalový talent Shai Gilgeous – Alexander. Shai se stal nejmladším hráčem v historii NBA, který se blískl téměř nevídaným triple-double. Kromě toho připsal 20 bodů, 20 doskoků a 10 asistencí na účet týmu Oklahoma City Thunder v jednom ze zápasů na začátku tohoto roku.

Právě tuhle energii přináší Shai nově i do Converse. Značka se dlouhodobě snaží podporovat sportovce a poskytovat své platformy k jejich vyjádření. Kromě sportu se Shai zajímá o módu a dokonce sám občas i navrhuje módní kousky předtím, než se vrhne na palubovku.

Shai Gilgeous – Alexander je jedinečný svou hrou na hřišti i svým působením mimo něj. Posiluje tak Converse tým, ve kterém mimo jiné působí sociální aktivistka Natasha Cloud, vítěz NBA Draymond Green a módní kreativec Kelly Oubre Jr.

Více o aktuálních kolekcích Converse – http://www.conversecz.com.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí