Novinky od Converse jsou tu pro všechny, kteří se nechtějí ani během podzimu vzdát sneakers


Ranní mrazíky, první vločky a studený vítr jsou jasné příznaky toho, že už se o slovo přihlásila ta pokročilejší fáze podzimu. Všichni jsme se nasoukali do teplých bund a kabátů, z temných koutů skříní vytasili šály a čepice a s těžkým srdcem odložili svoje oblíbené plátěnky na dalšího půl roku do botníku. Sneakers se ale nemusíte vzdávat ani v tomhle období. Converse představuje nové kousky, které jsou do sychravého počasí přímo stvořené – Chuck Taylor All Star Boot Nubuck a One Star Mid Nubuck.

Kožené Chuck Taylor All Star Boot Nubuck najdete v unisex a dámském provedení. Jsou zateplené a nepromokavé, takže v nich pozdní podzim nebo zimu ve městě přečkáte s naprostou pohodlností. Ani na kotníky vám nebude táhnout. Jejich tlumené barvy se navíc jednoduše skloubí s jakýmkoliv outfitem.

One Star Mid Nubuck jsou pak pro všechny, kteří si přes kotníky raději natáhnou teplé ponožky, než aby se vzdali kotníkových tenisek. Jsou nepromokavé, takže častý podzimní déšť se sněhem se může jít klouzat. Šedá, černá a okrová barva bude skvěle fungovat s čímkoliv z vašeho šatníku.

Kam se pro tyhle podzimní stylovky vypravit? Kolekce Chuck Taylor All Star Boot Nubuck je k dostání v Converse monobrandu v Centru Chodov a ve vybraných prodejnách. Modely One Star Mid Nubuck najdete exkluzivně v Converse monobrandu.

foto: store.nike.com, tisková zpráva


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli