Co v sobě skrývají nové Kobe A.D. NXT?


Posedlost neustálým zlepšováním je pro basketbalistu Kobeho Bryanta typická. Protože se jeho perfekcionismus projevuje nejenom ve hře, přišel s novým modelem svých bot, KOBE A.D. NXT. Nový návrh se přitom nepodobá žádnému, který uvedl na trh předtím.

Na první pohled nejvýraznější změnou prošlo šněrování, díky němuž se bota během hry přizpůsobuje noze. Na vývoji spolupracoval i Eric Avar, návrhář z Nike. „Změny, které jsme udělali na tomto modelu názorně ukazují náš nový způsob přemýšlení o výkonu,“ říká.

Nový způsob šněrování se propojil se svrškem z lehkého a prodyšného materiálu Flyknit; Když se tkaničky vytáhnou, bota se stáhne do komplexního systému, který zabrání unikání energie. Podrážka je pro větší pohodlí doplněná jednotkou Zoom Air. Vzor, který se objevuje na vršku boty, vznikl díky inspiraci lotosovým květem a má odkazovat na znovuzrození Kobeho kolekce. Ozdoby na stranách boty jsou také symbolické a zakódované, stejně jako u ostatních bot z Kobeho řady.

  • Kobe A.D. NXT je v prodeji od 3. dubna ve dvou barevných liniích – šedé a fluorescentní zelené


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí