Chief Keef na svém YouTube kanálu zveřejnil 8 ukázek z připravovaných tracků


Chief Keef sice nedávno tvrdil na svém Twitteru, že hodlá ukončit svou hudební kariéru, protože mnoho rapperů zní stejně jako on a používají jeho hlášky, ale jako vždy se jednalo o klasické vtipkování. Produktivita šéfa GBE sice tak trochu klesla, přesto od uveřejnění tohoto prohlášení vydal například velmi zábavnou věc Violence (Army), ve které mu po boku dopomáhá CeeLo Green & Tone Trump.

Violence samozřejmě nebyla poslední skladbou, jenž Sosa poslal do oběhu. Aktuálně na svém YouTube kanálu zveřejnil celkem 8 nových ukázek z připravovaných tracků, které nejspíše v poslední době průběžně nahrál. Většinu produkcí má očividně na svědomí samotný Keef, ale 3 naleštěné beaty dodal i Zaytoven.

Je tedy možné, že pro nás Sosa připravuje nějaký ten nový mixtape, EP či dokonce slibované album The Cozart? Nám nezbývá nic jiného než jen čekat a doufat, že přijde opravdu něco velkého. Veškeré ukázky tracků pouštějte níže.


foto: xxlmag.com


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí