V centru Prahy se uskuteční skvělá vodácká akce: Paddleboardy, pevnost Boyard i drinky

V centru Prahy se v úterý 29. května uskuteční další ročník akce ČEZ Prague Riverside Cross, kde se představí evropská vodácká elita v neobvyklém spojení kajaku a biatlonové střelby. Této atraktivní podívané se zúčastní i její ambasador, mistr světa a olympijský medailista Vavřinec Hradilek.

Letošní ročník proběhne ve spolupráci s Kayak Beach Barem na pražské Náplavce za Železničním mostem. Diváci se mohou těšit na 16 kajakářů, 8 kajakářek a 8 kanoistů, kteří nepřestávají lovit medaile a o pár dní později si o ně zabojují i v pražské Troji při Mistrovství Evropy ve vodním slalomu. Neméně atraktivní podívanou nabídne i kategorie VIP osobností. V ní se utkají úspěšní sportovci jako například judista Lukáš Krpálek, běžec na lyžích Lukáš Bauer nebo lyžař Kryštof Krýzl.

Slavní kajakáři

V kategorii kajakářů se z domácích hvězd kromě Vavřince Hradilka představí i bronzový olympionik z Ria 2016 Jiří Prskavec a vítěz světového poháru Vít Přindiš. Soupiska zahraničních účastníků také nabídne jen ty největší hvězdy. Z kajakářů dorazí například Sebastien Schubert, Mike Dawson nebo Mario Leitner.

Mezi singlkanoisty nebude chybět Alexander Slafkovsky, Tomáš Rak nebo Lukáš Rohan. České kajakářky budou mít zastoupení v podobě Kateřiny Kudějové, Veronika Vojtová a Amálie Hilgertové.

Součástí bude i bohatý doprovodný program. K vidění bude například exhibice paddleboardistů, kteří střelbu a slalom mezi brankami předvedou ve stoje na prknech. Neméně zajímavá pak bude i bike trialová show Petra Krause. Pro diváky bude připravena také dovednostní atrakce ve stylu pevnosti Boyard nebo půjčovna paddleboardů. Ke správné náladě všech zúčastněných přispějí i Jäger hostesky se zásobou ledově namražených drinků. Akce startuje v 15 hodin! Dorazíte?

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě