Brněnský Michajlov vydává i z vězení


Jméno Michajlov v posledním roce dost rozvířilo občas trochu stojaté vody tuzemského rapu. Když se ukázalo, že talentovaný interpret bude muset strávit minimálně dvanáct měsíců za mřížemi pro porušení podmínky, rozhodl se, že ještě před nástupem nahraje nové album.

Deska dostala symbolický název 1991 a její autor ji stihl nahrát za čtrnáct dní před zahájením trestu. Deska nyní postupně vychází ven. To je sympatický koncept, že?

Aktuálně máme co dočinění s třetí novinkou, která nese název Město. O produkci se postaral DJ Wich. Pokud jde o hosty na albu, těšit se můžeme na jména, jako jsou Václav RoučekElpe nebo Separ. Vydání kompletního projektu je zatím naplánováno na 12. prosince letošního roku, což už je za chvíli!


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí