Bohémové se sjedou v Holešovicích. Živě zde zahraje kapela Wohnout


Už máte online života plné zuby a chybí vám ranní návraty domů? Chcete už konečně zažít pořádný živý koncert? Na pražském Výstavišti si v pátek 22. května dají sraz všichni autobohémové, zaparkuje zde pojízdná Red Bull Music Stage, z jejíž střechy to rozbalí kapela Wohnout a vy můžete sledovat její show ze svého auta.

To by nebyla kapela Wohnout, aby nepřišla s nápadem, jak se se svými fanoušky zase sejít pěkně naživo. Spojila se tak s Red Bullem a vymysleli koncert s názvem Sraz českých autobohémů. Inspirací pro něj byl hit kapely Wohnout Svaz českých bohémů. „Koncertování je tak silnou drogou, že se prostě hledají skulinky, jak si v době karantény alespoň jednou za čas zahrát. Online přenosy jsou sice fajn, ale není tam kontakt s publikem. Auto koncert vlastně splňuje to, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. A navíc je to skvělá šílenost,“ říká Honza Homola.

Jak to bude na pražském Výstavišti vypadat?
„Lidé vjedou dovnitř, dostanou od nás balíček, zaparkují, naladí si rádio RockZone a na jeho vlnách uslyší náš koncert. Bude tam stát klasická Red Bull Music Stage, ze které budeme hrát,“ doplňuje Honza Homola. Fanoušci ale koncert nejen uslyší, ale i uvidí. Dění na stagi budou totiž přenášet velkoplošné LED obrazovky, které navodí skutečnou koncertní atmosféru. Sraz v pražských Holešovicích bude v 19:00, kapela Wohnout vystoupí od 20:30 a ve 22:00 je plánovaný konec.

Vytuňte svou káru a vyhrajte

Přijeďte na sraz ve velkém stylu. Vymyslete si originální outfit a vylaďte palubovku svého auta a vyhrajte soutěž o nejvíce bohémskou posádku. Počítá se jen vnitřek auta. Vítěz dostane od Red Bullu zásobu energie na celý měsíc.

Vstupenky koupíte na webu redbull.cz/wohnout. Za vstupenku v hodnotě 500 Kč dostanete nejen vjezdné pro vaše auto, ale i kšiltovku Red Bull Presents Wohnout, roušku Wohnout, kalendář Wohnout 2020, 4pack Red Bull Energy Drink a odpadkový koš „to-go“. Neváhejte, kapacita je omezena jen na 100 aut, aby si tuhle show mohli všichni pořádně a naplno užít.

Další informace sledujte na Facebook události: https://www.facebook.com/events/3096205217106223/

Foto: Lukáš Wagneter Red Bull Media House


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí