Běžecká kolekce Nike x Rostarr navržená umělcem z Brooklynu


Spolupráce brooklynského umělce Rostarra a Nike přinesla kolekci, která oslavuje kulturu maratonů a společných běhů. „Celý tento projekt je zaměřen na energii, která vznikne, když spolu běží velká skupina lidí,“ říká Rostarr. Kolekce zahrnuje běžecké boty, trika, legíny a bundu Nike Impossibly Light Jacket.

freern1_62888

Potisk, navržený speciálně pro tuto kolekci, nese typický Rostarrův rukopis rozmáchlých tahů štětcem. Nezapře se ani inspirace jeho oblíbenou kaligrafií. Designér k botám i oblečení přistoupil jako k bílému plátnu a navrhl tvary, které jsou stále v pohybu. Připomínají tak abstraktní běžce, kteří probíhají cílovou páskou. „Snažil jsem se zachytit rytmus a pocit, který máme z běžeckého závodu, ten příval energie,“ říká Rostarr.

rostarr_copy_2_62901_2_preview

Běžci si mohou vybrat z variant modelů Nike Free RN, Nike Air Zoom Pegasus 33, Nike LunarGlide 8 a Nike Air Zoom Structure 20. Běžecké legíny Nike Epic Lux jsou dostupné v ženské i mužské variantě. Kolekci je možné zakoupit u prodejců a na Nike.com.

lunarglide8_1_62889

lunarglide8_3_62891

lunarglide8_2_62890


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí