Nové ilustrace Barta Simpsona v tom nejlepším ze světa streetwearu


Umělkyně Olga Wójci si v průběhu několika měsíců udělala poměrně velké jméno ve světě sneakers a streetwearu. Živí se jako ilustrátorka a designérka, která přináší do světa módy a umění něco, co tu ještě nebylo.

Výsledky její práce obsahují postavy z ikonického seriálu Simpsonovi, kde jsou Bart a Homer zobrazeni jako sneakerheads. Kuriozitou na její práci je zejména forma zpracování oblečení, které Simpsonovic rodinka nosí. To je provedené naprosto do detailu.

V nedávné aktualizaci jejího Instagramu přidala řadu zábavných, nových ilustrací, v nichž se vyskytuje například Bart v brandu Anti Social Social Club, nebo nejaktuálněji vydané sneakers od značky adidas. Rozhodně doporučujeme vychutnat si plnou krásu těchto uměleckých kousků skrz oficiální Instagram této umělkyně.

foto: highsnobiety.com


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí