Na letošním Balaton Soundu vystoupí i Steve Aoki


Balaton Sound

8. – 12. července 2020 se u jezera Balaton v Maďarsku bude konat pětidenní hudební festival Balaton Sound. Letošní line-up nabídne několik nových jmen a světových talentů, které právě hýbou současnou scénou. Mezi ně patří bezesporu i Moksi, holandské duo se společnou vášní pro UK garage pozdních devadesátek, nebo americký rapper a producent JPEGMafia, autor provokativního alba Veteran.

V Berlíně naturalizovaní italové Mind Against s osobitým zvukem vycházejícím z IDM, house i techna se na jedné stage vystřídají s Carnage, Dillon Francis a Saymyname. Na Elrow stage budou letos hostovat Loco Dice, Meduza, Ilario Alicante, Danny Tenaglia a další.

Steve Aoki, Paul Van Dyk nebo Lost Frequencies

Balaton Sound bude mít famozní zakončení v podobě jedné z největších současných hvězd. Zavěrečnou show na hlavním podiu obstará DJ Snake a fanoušci se mohou těšit na hity Bird Machine a Turn Down for What. Steve Aoki, Paul Van Dyk nebo Lost Frequencies jsou celosvětové hvězdy a budou se skvěle doplňovat s již oznámeným programem.

Balaton Sound nabízí navíc naprosto jedinečné VIP zóny, které nenajdete na žádném jiném festivalu v Evropě. Tato část areálu bude pulzovat v hollywoodském retro stylu a nabídka zde bude přímo okouzlující, od masáží, make-up salónků, nápojů při příjezdu až po exkluzivní večírky a překvapení.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě