Bagárová má nový duet s Popovičem. Karma o toxické lásce


Dvojice Monika Bagárová a Tomi Popovič už má za sebou spolupráci na singlu Vysněná, kde se Tomi postaral o produkci. Nyní opět spojili síly v energickém duetu Karma s chytlavou melodií. Tomi se tu představil v roli zpěváka. Spolu s písní vychází také sexy videoklip.

„Monika je skvělý člověk, krásná žena a ještě k tomu talentovaná zpěvačka. Spolupracovat jsem s ní chtěl už dlouho, máme stejné hudební cítění. Nakonec se nám podařilo spojit se organicky a vznikl song Karma.“Popisuje spolupráci Tomi. Píseň je inspirovaná skutečnými událostmi a pojednává o citovém vydírání, šikaně a nevěře. Zdůrazňuje, jak nebezpečné je v toxických vztazích zůstávat a dodává odvahu situaci řešit a posunout se v životě dál.

Song vznikl před více než dvěma lety a videoklip byl natáčen na třikrát v různých časových obdobích. „Kdo je dostatečně pozorný, může si všimnout, že na některých záběrech je malá Ruminka ještě v bříšku,“ komentuje se smíchem Monika první natáčení, kde byla těhotná. „Po tolika letech už jsem ani na vydání klipu nemyslela, ale jsem moc ráda, že jsme to dotáhli. Některé věci zřejmě potřebují dozrát, ať už v tvorbě nebo v životě,“ dodává.

O hudbu se postaral Tomi Popovič, text si vzali na starosti Alexandra Okalova a Vojtěch Drahokoupil, mix a mater obstaral Filipian. Ve videoklipu si zahráli známé tváře z reality show Love Island Gabriela Gašparová a Petr Havránek. Režie se ujal Juraj Štula a o kameru se postaral Martin Furda.

Text: Ivana Novotná
Foto: Ruka hore


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli