Annet X: O dospívání na socials, zrušení počtu followers, psychoterapii a dalším


Máme pro vás další rozhovor. Je delší a obsáhlejší. Byl na něj čas a klid. A byl příjemný. S Annet jsme si sedly chvíli před vydáním jejího posledního nového videoklipu Divy. Bavily jsme se o tom, proč už si neříká AnnBloggerKid a taky jsem se nemohla nezeptat na nový projekt, který vyšel na RedBull IGTV, který Annet sama moderuje a vytváří jeho koncept.

Dostaly jsme se i k socials, na kterých vlastně Annet vyrostla. Jak moc podle ní ovlivňují čísla na Instagramu vnímání lidí? A co by se stalo, kdyby sociální sítě nebyly? Narazily jsme i na téma depresí a psychoterapie, o čemž spousta lidí stále není schopná mluvit, ačkoliv se s takovou sitiuací potýká čím dál víc lidí.

Dejte nám vědět do komentářů, co si o těchto tématech myslíte vy. A taky nám můžete dát tip, s kým bychom se měli sejít na příště.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí