Fotoreport: Aminé přivezl do Prahy záplavu pozitivní nálady


Aminé zaplavil pražskou Roxy pozitivní energií

Portlandský rapper Aminé ve čtvrtek zabavil Prahu. Vyprodaný klub Roxy pro tento večer ovládla neotřelá směska kvalitního rapu, umělcova osobitého smyslu pro humor a nekonečné záplavy pestrých projekcí. Zdá se, že Aminé přesně ví, co od něj posluchači očekávají. A my jsme byli nadšeni. Všechno zahájil DJ Madison, který předvedl výběr toho nejlepší ze současného rapového mainstreamu. A pak to vypuklo.

V Nellyho odkazu

Zdálo se, že publikum má vesměs naposlouchanou rapperovu kompletní diskografii a při hymnách jako Yellow nebo Spice Girl bylo těžké ubránit se husí kůži. Během celého koncertu se na plátně objevovaly rozpustilé vzkazy, které přinášely rapperova personifikovaná moudra, třeba Život je krátký, usměj se.

Bylo těžké ubránit se i dobré náladě. Aminého hudba patří mezi to nejoriginálnější, co se k nám v posledních letech ze zámoří dostalo. Náplast na obličeji představovala skvělou poctu rapperovi Nellymu, který Aminého v mnohém inspiroval. Když skladbu Spice Girl navíc doplnila projekce legendárního hitu Wannabe, bylo to prostě geniální. Nezbývá než na dálku poděkovat Aminému a jeho týmu za skvělou show!

Aminého poslední desku jsme nedávno recenzovali

Foto: Petr Vlček


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí