Album Bída & Bolest od AK vychází dnes! Sleduj exklusivně trailer k chystanému videoklipu


Dlouho očekávané album AK – Bída & Bolest vychází právě dnes, tedy 16. 9. 2015! Po předchozích informacích, kdy nám Azurit Kingdom představili cover alba a kompletní tracklist, přichází konečně do prodeje samotné album. Od prvního videosinglu, jímž se stal track Cizí tváře s Ektorem, AK nepustili další vizuál ani audio stopu z alba, což se však mění dnešním dnem. Sergei Barracuda a Pastor posílají aktuální trailer k chystanému videoklipu s názvem Práce! O jeho filmové ztvárnění se pak opět postaral ostřílený Michal Kunes Kováč.

Jak už je u Azurit Kingdom zvykem, společně s touto deskou si můžete koupit i speciální edice triček. Jedná se o tři modely, konkrétně B&B LOGO, ANIPIČU GOLD /limitovaná edice/ & B&B COMIX. AK Team pro vás připravil i výhodné packy CD + tričko, což ovšem stále není vše, ke každému CD (které samo o sobě obsahuje 16ti stránkový booklet), totiž dostanete ještě plakát B&B ve formátu A1 a nálepky zdarma.

Album je k dostání na e-shopu www.azuritkingdom.cz, a objeví se v následujících dnech i na iTunes, Google Play Music nebo v síti obchodů Queens.cz.

Pokud nechceš čekat a chceš si album koupit přímo od Sergeie, Pastora a DJe Bussyho, doraž na jednu z release sessions, které budou probíhat na následujících místech: v Ostravě (16. 9.), v Praze (17. 9.), v Brně (18. 9.), a také v Otrokovicích (19. 9.).

Již 25. 9. 2015 pak v Jablonci startuje podzimní AK – Bída & Bolest Tour, která zatím čítá 16 zastávek po celé ČR & Slovensku. Samotný křest alba je naplánován na 25. 12. 2015 v Ostravě. Dost bylo informací, nyní sleduj trailer k očekávanému druhému videoklipu z alba!

akcover

bidabolest-cover-back-web


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí