adidas Stan Smith: nepřekonatelná legenda, nyní v ekologičtější verzi


V roce 1973 se zrodila legenda. Ale někdy se i legendy musejí změnit, aby byly ještě lepší. Značka adidas s jarem přichází s ikonickými teniskami Stan Smith, jejichž nový ekologický svršek z materiálu Primegreen obsahuje 50 % recyklované příze.

Značka adidas se zavázala od roku 2024 využívat pouze recyklovaný polyester na výrobu svých produktů, a proto zásadně oživuje i svoji ikonu adidas Stan Smith. Proslulá silueta sice napohled neprošla žádnou změnou, má však nový svršek z materiálu Primegreen, který obsahuje 50 % recyklovaného materiálu. Obsahuje přízi z recyklovaných příměsí a řadu vysoce výkonných materiálů, oblíbený model je tak k mání ve stejné kvalitě a v ekologičtější verzi.

Zero waste, sustainability – to jsou pojmy, které stále častěji rezonují všude kolem nás. Také značce adidas záleží na tom, aby byl při výrobě jejích produktů dopad na planetu co nejmenší. I proto chce maximálně omezit využívání plastového odpadu a nahradit jej recyklovaným polyesterem v podobě materiálů Primegreen a Primeblue, a v budoucnu dokonce recyklovat i použité tenisky.

Navždy ikonické. Nyní udržitelnější.

adidas.cz/stan_smith

foto: adidas


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí