ADDICT 20 se vrací k raveovým kořenům


Kultovní klubová akce přežila Covid i kulturní karanténu a nyní se vrací s jubilejním 20. pokračováním. V pátek 8. října v novém prostoru v Pražské tržnici představí silný domácí lineup, secret guesty a především atmosféru autentického raveu, která tuto klubovou noc provází od počátků.

Addict se vrací po dvouleté pauze, během které se věnoval vydávání nových i zavedených domácích interpretů na svém nově vzniklém labelu Addict Sound. Svou vlastní sestavu slibných CZ a SK jmen teď může konečně představit naživo, v prostředí, kde kdysi vznikl a kam stále především patří – tedy v plném klubu.

Kultovní event, který řadám převážně mladšího publika představil v premiéře řadu lokálních jmen i zahraničních hvězd, se ve svém jubilejním 20. vydání vrací ke svým DJským počátkům, kdy šlo o jednu z mála klubových akcí u nás, která svou ohromující návštěvností a intenzivní atmosférou často předčila klasické velké koncerty.

„Addict pro mě vždycky byl hlavně o atmosféře – o tom tichu před bouří, kdy se rozestoupí celej moshpit, aby čekal na další drop, o tý elektrizující chvíli, kdy cítím napojení na každýho člověka v kotli pod sebou – a vim, že to celý, co tu děláme, má smysl“, říká Jakub Strach aka NobodyListen, zakladatel a hlavní tahoun celého Addictu, který si na nadcházející akci chystá speciální, prodloužený set.

Addict si za léta působnosti stihl vybudovat jednu z nejvěrnějších fanouškovských základen u nás, které za unikátní vibe vděčí především. Především pro svoje skalní fans teď chystá v novém prostoru v pražské Holešovické tržnici dvacáté pokračování, již tradičně za podpory ledově namraženého Jägermeisteru.

foto: Addict


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli