A Bathing Ape x Metro Boomin?


Značka BAPE patří celosvětově k nejvyhledávanějším streetwearovým brandům současnosti. Produkty bývají často ihned vyprodané a mezi nejpopulárnější patří legendární shark hoodies. Když si k tomu přidáte známé camo designy, vyjde vám skvělý designový kousek, čímž si A Bathing Ape razí cestu již spoustu let.

Značka je známá také častými kolaboracemi, ať už s dalšími brandy či interprety a známými osobnostmi. Zatím poslední kolaborace pak proběhla s německou Pumou. Nyní se na světlo světa dostal lookbook k nové capsule kolekci, ve které hraje hlavní roli producentská hvězda Metro Boomin.

Toho ve věcech značky BAPE můžeme vídat často a tak tahle mini kolekce není až takovým překvapením. Jeho jméno totiž patří k těm nejsledovanějším mezi mladými puškami a jeho produkce letos zaštítila spoustu velkých projektů. Pokud vás zajímá, jak spojení BAPE x Futura x Metro Boomin dopadlo, sledujte fotografie níže!


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí