10 let Tesco Mobile na trhu. Virtuální operátor má v záloze nové benefity


Virtuální operátor Tesco Mobile v rámci oslav 10 let svého působení na českém trhu připravil pro zákazníky nové exkluzivní benefity k balíčku EXTRA a datové SIM kartě Data jsou nejvíc. Od konce května každý zákazník, který má spárovanou věrnostní kartu Clubcard se svým telefonním číslem, získá dvojnásobná data (20 GB + 20 GB na 5G síti) a také dvojnásobek Clubcard bodů za nákupy v obchodech Tesco.

„Jsme moc rádi, že můžeme naším zákazníkům nabídnout ještě lepší služby v podobě dvojnásobných dat, které se během sezony dovolených jistě budou hodit. Nakoupit si potraviny v síti Tesco nejen na letní grilování bude s dvojnásobným počtem Clubcard bodů ještě výhodnější. Nasbírané Clubcard body mohou zákaznicí v aplikaci Clubcard v průběhu několika kliknutí přeměnit na peněžní poukázky na další nákup,“ říká Tomáš Martiňák, generální manažer společnosti Tesco Mobile pro Českou a Slovenskou republiku.

Speciální akce bude probíhat po celé prázdniny od 31. 5. do 31. 8. 2023. Pro využití dvojnásobných dat a Clubcard bodů je nutné mít spárovanou kartu Clubcard a aktivní balíček EXTRA. Datovou SIM kartu Data jsou nejvíc si zákazníci s kartou Clubcard mohou zakoupit za zvýhodněnou cenu 249 Kč (běžná cena 499 Kč). Data je možné čerpat i v zahraničí v rámci tarifu.

Operátor i nadále pokračuje v odměnách za dobití kreditu. Při každém dobití alespoň za 300 Kč získají zákazníci zdarma neomezené volání a SMS do Tesco Mobile a do ostatních sítí pak volání za 1,5 Kč/min. a SMS za 1 Kč na 30 dní. Uživatelé SIM karet 2x více kreditu pak ke každému dobití dostanou 100 % bonusového kreditu navíc.

Foto: Tesco


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli