Zvířecí vzor od hlavy až k patě: Jak na to?


Zvířecí potisk je tento podzim a zimu velkým trendem. Můžete ho zkusit na kabelce nebo botách, či si obléct zvířecí kalhoty. Odvážní možná ale tento vzor vyzkouší rovnou od hlavy až ka patě. Podívejte se, jak na to, abyste nevypadali, jako když jdete na maškarní.

  • Výrazné doplňky. K výraznému zvířecímu kousku vezměte taky výrazné doplňky. Všem tak bude jasné, že vy se extravagance určitě nebojíte. Print si rozumí s červenou, tyrkysovou, nebo klidně i žlutou.
  • Vše v jednom tónu. Pokud se rozhodnete pro více kousků ve zvířecím printu, zkuste se držet jednoho barevného i printového tónu. Ideálně tak kupujte komplet. Jinak to bude vypadat jako jeden velký miš maš.
  • Romantika. Zvířecí vzor dokáže působit dost tvrdě. Pokud jste spíše na romantiku, vybírejte v tomto vzoru kousky, které jsou ze vzdušných materiálů, jako je hedvábí nebo viskóza.
  • Rock and Roll. Dejte prostor vašemu divokému já a zkombinujte tento print s černými boots a chokerem okolo krku. K tomu cross body kabelka a černé sluneční brýle na oči a jde se.
  • Čisté linie. Kombinovat zvířecí vzor může ve výsledku vyznít jako zvláštní míchanice. Zkuste se proto držet minimalistického stylu a kupte si kousky s čistými liniemi. Bílá košile dopnutá až ke krku dodá looku eleganci.

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí