Zpět do oceánu: Česká značka představuje plavky z recyklovaných plastů


Léto je v plném proudu a mnozí vyráží k vodě. Najít udržitelné, etické a zároveň estetické plavky na českém trhu je, jako hledat jehlu v kupce sena. Proto se značka Circlle rozhodla rozšířit svou nabídku o zcela novou kategorii produktů v kolekci From Ocean To Ocean. Nová kolekce obsahuje jednodílné i dvoudílné střihy plavek vytvořené z recyklovaných materiálů a vyrobené v etických a lokálních podmínkách.

Ryze česká značka Circlle je důkazem, že cirkulární ekonomika funguje a nabízí nespočet možností, jak využít hromadící se použité materiály. I tentokrát je zvolen materiál ECONYL®, který je vytvořený z regenerovaných rybářských sítí a dalších textilních zbytků. Ty tvoří až 46% plastové problému v oceánu. Nylon poskytuje volnost pohybu, perfektní přizpůsobení každým křivkám a zároveň nabízí potřebnou kompresy.

Circlle ví, že každá žena má jiné nároky a potřeby při výběru plavek, a proto přichází rovnou se 5 střihy, ze kterých si vybere opravdu každý. Mia high waist verze spodního dílu plavek se skvěle hodí pro každou, která se chce cítit pohodlně. Zároveň jejich vysoký střih zalichotí každé postavě a díky tomu jsou vhodné třeba i na surf a jiné vodní sporty. Vršek Bahari se zavazováním vzadu je střižen tak, aby se přizpůsobil všem velikostem a zároveň skvěle padl i k druhé, trochu odvážnější verzi spodní části plavek Daria ve vykrojeném střihu. Dále k dispozici vrchní díl plavek Bardot vázáním na mašli vpředu, který se díky jednoduchému designu hodí prakticky ke všemu. Takto můžete kombinovat nejen barvy, ale i střihy všech plavek Circlle. Pro ty, kteří upřednostňují jednodílný a jednoduchý střih jsou tady plavky Marina.

Zcela všechny verze a střihy originálních plavek z kolekce From Ocean To Ocean přichází hned v několika minimalistických ale neméně stylových barvách. Pro ty, kteří vždy volí nadčasovou klasiku je tady černá barva Nero a pro zvýraznění vašeho opálení, je jako stvořená tlumená červená barva Brick nebo tmavě zelená Olive.

Již známé kousky, jako jsou Circlle legíny a podprsenky si nyní můžete vyzkoušet a zakoupit osobně v jógovém studiu Jóga Letná, Yogamovement a Jógovna. Udělejte krok s ohledem na naši planetu a navštivte prodejny nebo https://www.circlle.cz/. Volba značky Circlle je začátek cesty, jak se skrze etickou výrobu z recyklovaných materiálů postavit problémům spojených se znečištěnými oceány a vykořisťováním pracovníků módních gigantů.

Noste oblečení, na které můžete být opravdu hrdí!


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí