Znáte Phyt’s? Francouzská dekorativní bio kosmetika dobývá český trh


Používáte přírodní kosmetiku?

Už jste o ní slyšeli? Pokud patříte mezi vyznavače kvalitní přírodní kosmetiky, neměla by ve vaší beauty taštičce chybět dekorativní kosmetika Phyt’s. Tato špičková francouzská značka se skoro padesátiletou tradicí vyrábí produkty bez konzervačních látek. Díky 100% přírodním složkám je navíc dobrým pomocníkem pro ty z vás, kteří mají problematickou pokožku či sklon k různým alergiím.

přírodní kosmetika
Foto: Official

Složení

Přírodní dekorativní kosmetika je v dnešní době mnohdy vnímána jako trend doby nebo šikovný marketingový tah. Zkrátka má své věrné fanoušky stejně jako odpůrce. Hlavním smyslem přírodní kosmetiky je, že není vyrobena z látek, které by škodily našemu tělu, životnímu prostředí, ani přírodě. Proto je při výběru produktů vždy důležité sledovat její složení. Tím spíš pokud se jedná o péči o pleť obličeje. Cokoliv do svého těla “pustíte”, zrcadlí se poté navenek.

Dekorativní kosmetika Phyt’s je vyrobena z esenciálních olejů, rostlinných extraktů, květů, listů a kůry stromů. Kombinace panenských olejů, minerálů a přírodních olejů, to je léty prověřený koktejl ingrediencí pro vaši krásu a přináší řešení pro každý typ pleti a její potřeby. Kromě make-upů jsou součástí bio dekorativní kosmetiky také rtěnky a lesky na rty. Produkty značky Phyt´s jsou k dostání v obchodě Jannami nebo na Jannami.cz.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí