Známý rapper Kali vydává klip Lepší, titulní song stejnojmenného alba


Slovenský rapper Kali vydal videoklip Lepší. Hodnotí v něm svůj dosavadní život, který radikálně změnila jeho dcerka. Píseň zdůrazňuje, že dělat chyby je lidské, důležité ale je se z nich poučit a vzít si z nich to nejlepší. Jen tak můžeme být lepšími.

Kali potěšil své fanoušky třetí ochutnávkou z připravované jedenácté desky a je jí rovnou titulní píseň Lepší. Ta je rapperovou emotivní zpovědí, v níž se ohlíží do minulosti a klade důraz na poučení se z vlastních chyb. Krátce po vydání se klip stal #1 v Trendech na slovenském YouTube.

Na album, jehož hlavními producenty byli Peter Pann a Hoodini, měl Kali čas díky zrušeným akcím. „Deska nebyla plánovaná, tento rok jsem album vydat nechtěl, ale měl jsem kopec času, tak jsem začal psát a nahrávat a bum, máme tu jedenácté album, které jedno z mých nejpovedenějších,“popisuje Kali. V předprodeji bude album Lepší od 8. listopadu.

foto: Championship Music


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí