Zkusíte digitální detox?

Nemáte někdy pocit, že jste závislí na mobilu a sociálních sítích? Chtěli byste je dostat pod kontrolu? Tak držte Digitální detox s Radiem Wave a otestujte se, jak jste na tom s digitálním přetížením.

Od pondělí 4. června na Radiu Wave můžete slyšet debaty, rozhovory a reportáže o vlivech nových technologií a sociálních sítí nebo o digitálním půstu. Vyzkoušejte si pět výzev a zavolejte svoje zkušenosti a dojmy do ranního vysílání.

Kdo se účastní

Porovnat je můžete s redaktorem Jonášem Zbořilem, který bude svoje zážitky komentovat denně prostřednictvím audioblogu, nebo se známými osobnostmi, jako je Youtuber Johny Machette, foodblogerka Maškrtnica, cestovatel Ladislav Zibura, umělkyně Ester Geislerová nebo novinářka Linda Bartošová. V sobotu 9. června se odpojte a vyraz na některou z akcí ve svém okolí nebo na event v pražských Kasárnách Karlín.

Od 13 do 22 hodin vás čeká venkovní fitko s kritikem Kamilem Filou a můžete si zahrát fotbal, plážový volejbal nebo stolní tenis. Vystoupí kapely Please the trees, Opak Dissu, Lazer Viking a DJové.

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


realizace MIDEO realizace MIDEO