Žhavý trend léta: Žlutá linka na oči

Když je v létě vedro k padnutí, tak to poslední, co byste chtěly, je dávat si na obličej tunu make-upu. Léto je zkrátka období make-upového minimalismu. Ale stejně tak to v létě křičí všude barvami a je to konečně skvělá příležitost vytáhnout ten výrazný oranžový lak na nehty. Co se tváře týče, tak je nejlepší se zaměřit na něco, co je jednoduché, nerozteče se pod návalem potu, ale taky výrazné. Žlutá linka na oči všechno tohle splňuje na jedničku.

Foto: Instagram @lady_olympia

Žlutá je pro léto jako stvořená, máme ji spojenou se sluncem, štěstím a energií. Jelikož je žlutá linka na oči dost výrazná, znamená to, že už nemusíte dělat nic moc jiného. Tvářenka i rtěnka tak můžou zůstat v kosmetické taštičce.

Dobrá zprává taky je, že jí nemusíte nosit moc a bude vypadat dobře, i když s linkou na oči nemáte zrovna moc zkušeností.

Foto: Instagram @_selenamarisolmakeup_

Pokud si troufáte, můžete zkusit žlutou oční linku nanést nad vaši klasickou černou. Celý efekt tak bude výraznější.

Foto: Instagram @beatsbydgx

Zkusíte tento letní trend?

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě