Zemito.cz – sympatický online obchod pro udržitelnou domácnost


Už to bude rok, co ve světe e-commerce bojuje o pozornost sympatický ekologický obchod Zemito.cz, který vznikl jako odezva na touhu poskytnout nástroje na zodpovědné chování a redukci odpadu pro všechny, kterým na planetě záleží.

Téma udržitelnosti pokrývá Zemito.cz širokým záběrem eko produktů do domácnosti i na zahradu, přírodní kosmetiky od českých a slovenských výrobců, či hračkami pro děti i domácí mazlíčky vyrobené z recyklovatelných materiálů. V současné době má Zemito zhruba 40 dodavatelů a působí také na Slovensku.

Na jaře 2019 se majitelé úspěšné firmy JRK, která se zabývá odpadovým hospodářstvím rozhodli založit zelený e-shop, aby efektivní redukování odpadu umožnili i jednotlivcům.

Upřímnost, respekt a edukace jsou hodnoty, kterými se zakladatelé Zemito.cz řídí. „Snažíme se šířit osvětu prostřednictvím našich blogů, sociálních sítí a influencerů. Radíme lidem, aby byli při nákupech obezřetní a kupovali jen to, co skutečně potřebují,“ vysvětluje CEO Zemito.cz Jana Kutlíková. „Zároveň investujeme velkou energii do výběru produktů, které prodáváme. Jde nám o udržitelnost, kvalitu a lokální výrobu. Vždy se řídíme heslem – pro méně odpadu,“ dodává Jana Kutlíková.

Zemito.cz – designový vermikompostér do bytu Urbalive – 3140 Kč.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě