Zajeďte si za kouzlem Vánoc do Livigna


Livigno

Pokud vám k pravé adventní atmosféře chybí křupavý sníh a padající vločky, zajeďte si do Livigna. V jeho srdci vyrostla vánoční vesnička, která září světýlky, voní po pečených kaštanech a čiší z ní pohoda a dobrá nálada. Zažijte tohle jedinečné místo na vlastní kůži a nechte se okouzlit pravým duchem Vánoc.

Kde a kdy

Přímo uprostřed města mezi nákupní zónou a lanovkami v dřevěných domečcích, které jsou oděny do třpytivých barevných dekorací, se můžete zahřát horkou čokoládou, svařeným vínem, zakousnout se do cukroví nebo pečených kaštanů a nakoupit originální dřevěné hračky či tradiční vánoční dekorace od místních řemeslníků.

Každý víkend do vesničky přijíždí také Santa Claus na saních, který s sebou za doprovodu koled přiveze dechberoucí magickou atmosféru. Vesnička je pro návštěvníky otevřena denně celý prosinec, kromě 9., 16. a 25., až do 30. prosince vždy od 11.30 do 18.30 hodin.

Program

Jedinečný program věnovaný Vánocům připravilo také muzeum MUS – Muzeum Livigna a Trepalle. Děti v něm vstoupí do kouzelného světa a jako za starých časů skutečným perem namočeným do inkoustu budou moci napsat dopis Ježíškovi, Santa Clausovi nebo Santa Lucii.

Mezi 12. a 13. prosincem v muzeu okusíte tradici pocházející ze 14. století, v níž Santa Lucia přináší dětem dárky, o které si napsaly. Poznejte její historii s příběhy vepsaných do knížek a básniček!

Díky duty free zóně s 250 obchody nakoupíte všechny vánočí dárky na jednom místě, a to bez tlačenic a dopravní zácpy. Pohodlně a bez stresu vyberete pro své nejbližší parfémy, elektroniku, šperky, módní oblečení i vybavení na zimní sporty.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí