Zachraň noční život s #savethenight


Chtěl bys zažít soukromou party s DJ NobodyListen? Pokecat s profi barmanem a namíchat si s ním zajímavý drink pro tvůj online domácí mejdan? V baru nebo oblíbeném klubu to asi ještě nějakou dobu nepůjde. Můžeš si ale domluvit online party pro tebe a tvé kamarády. Jägermeister přináší celosvětový projekt #SAVETHENIGHT, kterým podporuje DJe, tanečníky, barmany, hudebníky a další umělce. Zapojili se první Češi a Slováci a další budou následovat. Je to jednoduché, stačí si zarezervovat čas na webu save-the-night.com a můžeš začít.

Hudební kluby jsou prázdné, v barech se práší na skleničky, večírky jsou v nedohlednu. V rámci ochranných opatření příšli o své živobytí DJové, barmani, hudebníci a další profese, spojené s kreativním nočním životem.  Asi každý z nás, který má noční život rád, už vyhlíží možnost toho, jak zajít na drink s kamarády nebo na mejdan svého oblíbeného DJe. V současné době to jde “pouze” pomocí online aplikací. Do nich si ale nyní můžeš pozvat svého oblíbeného DJe nebo barmana.

Je na tobě, jak svůj čas s vybraným člověkem využiješ. Jestli si necháš zahrát DJ set, poradit jak na hudební produkci, pokecáš o tom, jak na míchání drinků, necháš se okouzlit iluzionistou nebo prostě jenom popovídáš o současné situaci. Domluvíte zda se potkáte na Skype, Houseparty nebo Zoom a můžete začít. Tvůj čas s daným umělcem platí Jägermeister, na tobě a tvých kamarádech je nechat spropitné.

#SAVETHENIGHT je celosvětový projekt. Za Česko a Slovensko se již zapojili umělci jako DJ a producent Nobodylisten, raper Zayo nebo DJ EKG. Za barmany se jedná třeba o Stana Harciníka. Další jména budou následně přibývat.

Odkaz na website projektu je tady https://www.save-the-night.com. Stačí vybrat z termínů a mejdan může začít.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


realizace MIDEO realizace MIDEO