Young Chop Album Still > Tracklist, Cover, Release Date


Jeden z nejvíce sledovaných USA producentů Young Chop, nám přínaší informace k jeho již druhému studiovému albu, které ponese název STILL a vychází už 28. října.

Před nedávnou dobou vydal Chop ven dvě ochutnávky a to track Bang Like Chop s hostujícím Chief Keefem a Lil Reesem a track All I Got, kde se postavil za mikrofon samotný Chop.

Dnes nám posílá další ochutnávku a to track Valley opět s hostujícím Chief Keefem. Na albu najdete celkem 10 stop s hosty jako Chief KeefLil ReeseLil DurkTy Dolla $ignFat TrelLil Herb a další. Na tracklist se můžete podívat níže a určitě nám zanechte i svůj komentář.

Young-Chop-Still
 TRACKLIST:
01. Still (Feat. Chief Keef)
 02. All I Got (Feat. Fat Trel)
 03. Valley (Feat. Chief Keef)
 04. Some Of Mine (Feat. King100James)
 05. Finner Things (Feat. Lil Herb)
 06. Tre 073 (Feat. Lil Dave)
 07. Never Gonna Change (Feat. Johny May Cash, YB, JRock & Bmoe)
 08. Ain't Fuckin With Her (Feat. Ty Dolla $ign  & Cap1)
 09. Murder Team (Feat. Lil Durk)
 10. Bang Like Chop (Feat. Chief Keef & Lil Reese)


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí