Yo Gotti, Kanye West, Big Sean, Quavo a 2 Chainz v jednom společném tracku?


Yo Gotti na začátku letošního roku vydal svou pátou studiovou desku s názvem The Art of Hustle, která obsahuje hity jako Down in the DM, Law či třeba Hunnid. Zkrátka řečeno, Gottiho album se povedlo na jedničku a určitě by si pádným důvodem vysloužilo své místo v žebříčku top releasů roku 2016. Ovšem rodák ze severního Memphisu nezahálel ani na chvilku. Koncem října ještě k tomu vydal další projekt v podobě mixtapu 2Federal, kde mu asistuje nejnovější člen jeho labelu CMG – MoneyBagg Yo.

Yo Gotti nám toho tedy v letošním roce přinesl opravdu mnoho. A to ještě nekončíme. Aktuálně totiž oznámil 9. pokračování úspěšné mixtape série Cocaine Muzik, jež vychází už 23. prosince. Aby toho ale pro dnešek nebylo málo, odhalil i samotný cover, tracklist a jako menší ochutnávku si pro nás připravil striktní banger s názvem Castro, ve kterém hostuje slušná divize těch nejpovolanější rapperů ze hry – Kanye West, Big SeanQuavo a 2 Chainz.

Kromě čtveřice rapperů, kteří se objevují v novém singlu Castro, si Yo Gotti na mixtape Cocaine Muzik 9 pozval také lidi jako DJ Khaled, Blac YoungstaYFN Lucci či Kodak Black. Sledujte tracklist níže a myslete na to, že nás od nového releasu dělí pouze týden.

 • Tracklist:
 1. 81
 2. Power of Money
 3. Lifestyle (Feat. LunchMoney Lewis)
 4. Weatherman (Feat. Kodak Black)
 5. Blah Blah Blah
 6. They Like (Feat. YFN Lucci)
 7. I Remember (Feat. DJ Khaled)
 8. Castro (Feat. Kanye West, Big Sean, Quavo & 2 Chainz)
 9. Free Lunch (Feat. Blac Youngsta)
 10. Off da Top (3am)
 11. What Happened​

foto: facebook.com


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí