X-Men: Days of Future Past má venku první trailer!


X-Men: Days of Future Past > trailer

Fanoušci filmové komixové série X-Men mohou jásat. Před několika hodinami se na internetu konečně objevil první trailer k nadcházejícímu pokračování, které ponese název X-Men: Days of Future Past. Český název pak bude znít X-Men: Budoucí minulost.

Ve snímku budete moct vidět postavy jak z poslední První třídy, tak i z předchozích dílů. Ptáte se jak je to možné? Ve filmu se totiž budou prolínat dvě časové osy. Příběh se odehrává v součastnosti, kdy X-Meni bojují proti bratrstvu mutantů, které vede Mystique. Zároveň se děj ale odehrává i v budoucnosti, která je důsledkem neúspěchu snahy X-Menů překazit pokus bratrstva o vraždu senátora Roberta Kellyho. V budoucích Spojených státech vládnou nemilostrdní Střážci, mutanti jsou pronásledováni, a umísťováni do táborů, kde mnohdy za svoje schopnosti zaplatí životem. Na řadu přichází Kitty Pride, jejíž mysl se dokáže vrátit do minulosti a varovat X-Meny před nepříznivou budoucností.

A kdy že se tento snímek objeví na plátnech českých kin? X-Men: Days of Future Past má v ČR premiéru 22.května 2014. Prozatím si vychutnejte premiérový trailer.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě