Will Ferrell a Kevin Hart v novém filmu Get Hard > Trailers


Dva šílenci a komedianti Will Ferrell & Kevin Hart se dali dohromady a natočili další bláznivou komedii s názvem Get Hard. V ní se odehrává příběh bankovního manažera Jamese Kinga (Will Ferrell), který je zřejmě neprávem odsouzen a čeká ho vezení s maximální ostrahou, kam se chystá nastoupit za pouhých 30 dní. V jeho beznadějné situaci ovšem nastupuje na scénu Darnell (Kevin Hart), jenž u Jamese pracuje a zrovna mu myje auto, když se tuto infomaci dozví. A nabídne mu pomoc.

Ale vše má svá úskalí a nic není zadarmo. Za určitou částku mu pomůže zocelit se a připravit na vězení, kde na něj čeká jen to nejhorší. Darnell je napřed přesvědčen o tom, že žádnou pomoc nepotřebuje, už v samotném traileru ale uvidíte, že tomu tak úplně není. Rozhodnou se vydat do ghetta, kde žije Darnellův bratranec (T.I.) – leader gangu Crenshaw Kings. A tam začínají ty nejvtipnější scénky.

gethard-web

Premiéra filmu je naplánována na 27. 3. 2015 v US. U nás v kinech by se tenhle flick měl objevit 25. 6. 2015. Níže už 2 vyšlé trailery:


Stay True
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě