We All mejdan už je tu zase. Tentokrát s DJem Orionem!

Další vydání oblíbeného mejdanu We All klepe na dveře a tentokrát to bude ještě větší nálož než obvykle. Tahle party je totiž na programu již po dvacáté a to si prostě žádá něco speciálního. Takže už tuto sobotu 17. února se v Klubovně 2. Patro kromě rezidentních DJs Akvamena a Robota ukáže v roli gratulanta i legenda rapové scény a král mejdanů DJ Orion.

Kromě toho vám po celou noc bude po boku ledově namražený Jägermeister, který bude k mání za speciální ceny. Prvních sto padesát nedočkavců navíc dostane od krásných Jäger Beets welcome drink zdarma. No a v kombinaci s kvalitní hudbou, příjemným prostředím je téměř jasné, že půjde o jeden z nejzásadnějších mejdanů zimní klubové sezóny.

Tak nalaďte party mood, nepřestávejte lovit ty nejlepší party zážitky a vyrazte se odreagovat. Akce jako vždy startuje ve 22:00.

foto: František Ortmann 

architektura auta bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě