Warner Bros uvolnili v pořadí již třetí oficiální trailer k filmu Suicide Squad


Na začátku posledního prázdninového měsíce, konkrétně 4. srpna, se do našich kin konečně dostane dlouho očekávaný snímek Suicide Squad. Ve filmu se představí ti největší záporáci DC Universe, jež vede ředitelka tajné vládní organizace Amanda Wallerová.

ss

K filmu Suicide Squad jsme měli možnost vidět již dva trailery, které byly pokaždé doplněny o skvělý hudební doprovod, no jinak tomu není ani v tomto případě. Warner Bros totiž před několika hodinami uvolnili další trailer s novými záběry. Jak dopadne zdánlivě nemožná mise, která byla svěřena jen těm nejhorším a nejnebezpečnějším zabijákům na světě? Na to si budeme muset ještě několik měsíců počkat. Už teď je ovšem poměrně jasné, že se bude jednat o epickou podívanou. Velká pozornost bude  upřena především na postavu Jokera, kterou ztvárnil herec Jared Leto, jenž má za sebou takové filmové lahůdky jako Klub Rváčů, Requiem za sen či Pan Nikdo.

Jako takovou malou zajímavost na závěr, přikládáme informaci, že se naplno rozjelo natáčení dalšího filmu z DC Universe. Řeč je o prvním dílu Justice League, kde se budeme moci těšit na hrdiny jako Batman, Wonder Woman, Flash, Superman, Cyborg, Green Lanthern a v neposlední řadě Aquamen.


Foto: Facebook


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě