Wako je "The Wulf" a podle svých slov má nachystanou životní desku


O Wakovi jste dva roky takřka nemohli slyšet. Možná jste o něm nikdy ani neslyšeli, bůh ví. Každopadně ti, kteří ví o koho jde a sledují věci kolem něj už tuší, že se něco děje. Na Instagramu a dalších sociálních sítích jste si mohli všimnout, že Wako dělá na svém debutovém albumu, které vznikalo v TDBproduction na Žižkově a nese nazév THE WULF ALBUM.

Sám Wako tvrdí, že je to jeho životní deska a vše co se na ní objeví, dává smysl. Dnes vyšel první videoklip k úvodní skladbě, která se jmenuje stejně jako samotné album – THE WULF.

Koluje historka, kterou sám Wako potvrdil na své fanpage videem, v němž policie zatkla jednoho ze členů štábu, kvůli držení drog. Později byl obviněn z přechovávání a distribuce omamných a psychotropních látek (cca 20g marihuany), načež strávil následujících 72h na CPZ.

foto: Facebook


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


© 2020 Banger.cz. Bez předchozího souhlasu je kopírování obsahu zakázáno.

Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí