Využijte času v karanténě a zkuste přejít na nikotinové alternativy


Těstoviny, mouka, pečivo… snad jste na něco při objednávce on-line nezapomněli. Ale už jste zkusili nikotinové sáčky, které se taky dají objednat přes internet? Možná je na čase porozhlédnout se po nikotinových alternativách, které nijak nezatěžují dýchací systém.

Nikotinové sáčky LYFT, které na náš trh nedávno uvedla společnost British American Tobacco, navazují na severskou tradici orálního užívání nikotinu s tím benefitem, že samotný tabák vůbec neobsahují. U českých spotřebitelů se právě tato forma potenciálně mnohem méně rizikového užívání nikotinu stala rychle oblíbenou. Její zásadně nižší škodlivost potvrzuje i řada specialistů a lékařů. Navíc v době karantény nemusíte vycházet z bytu, což ocení zejména spotřebitelé, kteří nemají balkon. A nikotinový sáček se dá užívat i tehdy, když máte nasazenou roušku nebo doma na sedačce při sledování televize.

Kromě absence tabáku je hlavní předností nikotinového sáčku především fakt, že přísun nikotinu se dostává do organismu vstřebáním prostřednictvím sliznice, kdy se umístí pod horní ret a přibližně 30 minut se nechává působit. Vybrat si můžete z několika variant a příchutí – ať už je to mentol, lesní ovoce nebo silnější slaná příchuť.

Nikotinové sáčky LYFT jsou tedy velmi funkční a oblíbenou alternativou tehdy, když si klasickou cigaretu dopřát nemůžete anebo jste se třeba rozhodli, že zkusíte něco nového. Výhodou je, že je můžete objednat i z pohodlí a bezpečí svého domova. Stačí navštívit www.golyft.cz a vybrat si příchuť a intenzitu účinku nikotinu. Vaši objednávku vám aktuálně dovezou přímo na vaši adresu, takže nemusíte vůbec opouštět váš byt či dům. A v případě objednání 10 a více balení je dodávka zcela zdarma! To už stojí za vyzkoušení, ne? Nejen vaše zdraví to jistě ocení.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí