Pražské vystoupení Rihanny se přesouvá. The Weeknd nejspíš nedorazí


To, že do Česka konečně dorazí barbadoská diva Rihanna, potěšilo snad všechny hudební fanoušky. Vstupenky šly na dračku a zajímavý byl také support, který si měla Riri dovézt. Na evropské tour jí totiž měli doprovodit Big Sean a The Weeknd.

Koncert se měl původně odehrávat v prostorách Eden arény, jak ale uvádí společnost Live Nation, bude přesunut do prostor O2 arény, kde se uskuteční i v novém termínu – 25. 7. 2016. Zveřejněn byl také nový flyer, na kterém se už ale nenachází jméno The Weeknd, ale pouze Big Sean.

Znamená to tedy, že se koncert uskuteční bez tohoto kanadského zpěváka? Nezbývá, než si počkat na oficiální vyjádření společnosti Live Nation. Managementem Rihanny bylo oficiálně uvedeno, že dvojice The Weeknd a Big Sean bude Rihannu doprovázet na všech evropských zastávkách. Naděje tak stále žije.

Pokud jste si již vstupenky zakoupili, máte možnost je v termínu od 23. 2. 2016 9:00 hodin do 30. 6. 2016 vrátit. Vstupenky jsou pro koncert v novém termínu neplatné a nedají se ani vyměnit za lístky do O2 arény. Cena nových vstupenek bude 1490 až 2190,- Kč a jejich prodej začne 24. 2. 2016 od 9:00 hodin.

Rihanna-anti-tour


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí